Kategorie

Popularne artykuły

Planeta Nibiru

Wiele spekulacji i sporo dowodów mówi nam iż w naszym układzie słonecznym jest jeszcze jedna zagadkowa planeta - Nibiru.

Nibiru ma być około cztery razy ogromniejsza od ziemi i świeci czerwono złote światło, przez co jest w stanie przypominać z ziemi drugie słońce. Podejrzewa się że planeta okazuje się gazowym olbrzymem ale wybrane starożytne zapiski pokazują że jest na niej życie i to właśnie z tej planety wedle starożytnych ludów Sumerów pochodzą z owej planetu gdy przelatywała niedaleko naszego globu.

Według NASA planeta X czyli Nibiru po raz pierwszy od długiego czasu minęła się z Ziemią w roku 1987 a potem w 2003 i 2005 roku, gdy odwiedziła się do Ziemi. Podobno w roku 2012 ta planeta ma przelecieć niezwyczajowo blisko Ziemi co być może wywołać zakłócenia na naszym globie.


W ciągu minionych czasach powstało dużo pomysłów na temat planety X. Według sporo osób gdy ta planeta znajduje się blisko Ziemi następują loty kosmicznych UFO. Jedną z nich to Anunnaki. Co interesujące z danych jakie pojawiają się w globalnej sieci Anunnaki funkcjonują kompletnie tak jak {homosapiens|ludzie. Byłby to fakt na to że należymy do najwięcej rozwiniętych organizmów żywych we kosmosie.


Niestety astronautyka nie mówi o istnienia dziesiątej planety w naszym układzie słonecznym jak powiadają teksty ze starożytności, jednakże dużo wierzeń w planetę o nietypowej trasie powoduje że planeta X stała się tematem dla archiwum X dlatego nie do rozwikłania. Ciężko nam uwierzyć w egzystowanie tak dużej planety blisko naszej Ziemi, która staje się dla nas niezauważalna.Powiązane słowa: